אמישראגז – גז בישול

בחירה בגז בישול של חברת אמישראגז היא אחת הבחירות הבטוחות והטובות ביותר אשר תוכלו לעשות לביתכם. עם זאת, כמו בכל שימוש במוצר, חשוב להקפיד על כללי בטיחות פשוטים ובהירים כדי לשמור על שלומכם ובני ביתכם.

התקנת מערכת גז בישול של אמישראגז אינה עבודה לחובבנים, חשוב מאוד שעבודות התקנה, בדיקה, ותיחזוק יבוצעו על ידי אנשי מקצוע מורשים בלבד.  בכל שאלה או בעיה העשויה להתעורר בעקבות שימוש במערכת הגז של אמישראגז, תוכלו לפנות 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע לאחד מנציגי השירות של אמישראגז העומדים לשירותכם.

לגז הבישול (גפ"מ) אין כלל ריח באופן טבעי, עם זאת לגז אמישראגז מוספת תמצית ריח אופיינית כדי שיהיה קל לזהות דליפה במידה והיא מתרחשת ולטפל בה בהקדם.
יש לשמור על כללי בטיחות עקרוניים בכל מגע עם אחד ממוצרי גז בישול של אמישראגז –
*יש להימנע מהצתת אש בסמוך למיכלי גז אמישראגז.
*הקפידו על כך שצינור הגז יהיה תקין, שלם וגמיש כדי למנוע דליפות.
*צינורות הגומי המובילים גז צריכים להיות מחוזקים ומהודקים בחבקים ייעודיים לקירות הבית.
*בשימוש במכשיר של אמישראגז הקפידו להחזיק את המצת או הגפרור בסמוך לפתח יציאת הגז לפני הפעלת המכשיר, כדי למנוע פליטת גז מסוכנת.
*לפני לכתכם לישון ובכל יציאה מן הבית, הקפידו לוודא כי כל ברזי המכשירים של אמישראגז מכובים, וכי ברז הגז הראשי סגור היטב.
*חובה לבצע בדיקת בטיחות של בודק מורשה מטעם אמישראגז לכל מערכת הגז, אחת לחמש שנים. ובמקרה של חשד לדליפת גז או מכשיר לא תקין, יש ליצור קשר עם נציגי אמישראגז העובדים 24 שעות באופן מיידי.

אמישראגז מעוניינת שכל לקוחותיה יהנו ממוצר איכותי ובטיחותי ומאחלת לכם שימוש קל ונוח בכל מוצריה, אנא שמרו על כללים בסיסיים אלו והתייעצו בכל שאלה.
לקריאה נוספת על כללי הבטיחות בשימוש במיכלי גז פרטיים או במידה ואתם מחוברים לאספקת גז מרכזית לבניין, גשו לאתר אמישראגז שם מפורטים באופן בהיר ופשוט כל תקנות וכללי הבטיחות.

עוד אתרים מרחבי הרשת:

יורם קראוס – טיפוס הרים
יורם קראוס – כתבה באתר כלכליסט
יורם קראוס – ישראל היום
יורם קראוס – ביזפורטל

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות