אמישראגז – חושבים ירוק

העולם כולו נרתם לשמור על כדור הארץ, וכולנו מתבקשים להטות כתף, לנקוט בצעדים מעשיים של מחזור, להוריד את רמות הזיהום הסביבתי ולחסוך באנרגיה. כחברה מובילה ותורמת לקהילה בישראל, אמישראגז, החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ, נוקטת אף היא בכל הצעדים האפשריים במטרה להוביל את המהפכה הירוקה.

השימוש בגז הביתי של אמישראגז הוכח כמועיל לשמירה על איכות הסביבה, יותר מכל מקור אנרגיה זמין אחר הקיים כיום; הגפ"מ (גז פחממני מעובה – LPG) הוא מקור אנרגיה נקי וזמין, הנשען על הפקה טבעית של משאב זמין וזול, ועיבודו אינו מזהם את האויר. בשימוש בגז של אמישראגז תוכלו להיווכח בעצמכם שהבעירה של הגז יעילה יותר וטובה באופן ניכר מזו של מוצרי דלק אחרים, כך שלא נפלטים אל האוויר שלל כימיקלים עודפים אשר מזהמים את הסביבה.

גז אמישראגז, להבדיל ממחוללי אנרגיה אחרים למיניהם, כמו סוגי דלקים שונים, אינו מחלחל לאדמה, למי התהום או לימים ואינו מזהם אותם. משום כך הגז של אמישראגז הוא הפתרון הידידותי ביותר לעולם החי והצומח, וכמובן שהוא הטוב ביותר לאדם.

אמישראגז היא גם ממובילות מהפכת התידלוק והמעבר מדלקים מזהמים לתידלוק מכוניות מסחריות ופרטיות בגז; אוטוגז אמישראגז היא רשת תחנות תדלוק גז ההולכת ומתפתחת בצעדי ענק, ומקדמת מהפכה מחשבתית ויישומית, שמטרתה להבטיח פתרון ירוק יותר ובטוח יותר להנעת רכבים. תדלוק רכב בגז אמישראגז מסתמן כפתרון זול, חסכוני ויעיל, המבטיח לשמור על תקינות הרכב הפרטי או המסחרי והארכת חייו, וישתלב בעתיד הקרוב כחלק מן המגמה לשמירה על איכות הסביבה.

כיום, כאשר כל החברות המבקשות לקחת חלק בשמירה על כדור הארץ, עושות מאמץ למחזר את השימוש במוצרי האריזה, האפסון וכלי האיחסון של המוצרים שהן משווקות, אפשר רק לציין כי אמישראגז עשתה זאת הרבה קודם. מיכלי הגז של אמשראגז, הם מיכלים ממוחזרים, הנאספים על ידי נציגי השרות באופן סדיר וממולאים מחדש בגז טרי. באופן זה ניתן ליהנות מאספקת הגז של אמישראגז מבלי לפגוע בסביבה.

אמישראגז  –  מעורבות חברתית וקהילתית עם הפנים לעתיד ירוק יותר.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות