אמישראגז – חימום הבית

אמישראגז היא החברה המובילה, האמינה והטובה ביותר לתיחזוק משק הבית מאז 1949 ועד עצם היום הזה. החברה האמריקאית ישראלית מספקת מזה עשרות שנים פתרונות מגוונים, חסכוניים וגמישים לכל צרכי ההסקה, מערכות חימום המים והבישול; ובשל כך בוחרים בה רוב משקי הבית בישראל שוב ושוב כחברה המועדפת עליהם בשירות, אמינות ויציבות.

שוב נתקעתם ללא מים חמים? הדוד החשמלי מייקר את חשבון החשמל החודשי ומכביד על הוצאות משק הבית? חימום המים על ידי דוד חשמלי פשוט אינו מספיק לצרכיכם, ואתם נאלצים שוב ושוב לאלתר פתרונות כדי שיהיו די מים חמים למקלחות, שטיפת הכלים והבית? הגיע הזמן לומר  –  די לבזבוז החשמל ולהתפשרות על מים קרים. אמישראגז מספקת את כל צרכי חימום המים במערכות מתקדמות, חסכוניות ובטיחותיות; מערכות מים חמים של אמישראגז מבטיחות לכם מים חמים מרגע שתפתחו את הברז ועד שתסגרו אותו. אין יותר סכנה שיגמרו לכם המים החמים; אין צורך לבזבז יותר אנרגיה על חימום שווא של מאות ליטרים מיותרים של מים  –  פשוט בחרו במערכות חימום המים של אמישראגז.

קר בחורף? לא עוד. אמישראגז מספקת לכם מערכות הסקה ביתית שתבטחנה לכם חורף חם ובטיחותי: מגוון הקמינים היפיפיים של אמישראגז, תנורי הסקה מרכזית השומרים על חום יציב ונשלט לפי צרכיכם, ופטריות חימום דקורטיביות ופונקציונאליות לגינה; כל הפתרונות לבית מוסק במהירות, קלות ובאופן החסכוני ביותר, נמצאים רק במרחק שיחת טלפון אחת. הזמינו עוד היום ותיהנו מחורף חם וזול.

יקר לכם לבשל לשבת? מערכות בישול הפועלות על חשמל מייקרות מאוד את החשבון החודשי של משפחות בישראל, ואין סיבה לשלם יותר כשיש את אמישראגז. פתרונות הגז הזמינים והזולים של אמישראגז יוזילו באופן משמעותי את ההוצאות  המשפחתיות, ויבטיחו לכם ארוחה חמה על השולחן במחיר שכל אחד יכול לעמוד בו. הזמינו עוד היום גז בישול של אמישראגז מנציגי השירות שלנו, וחסכו בהוצאות הבית על צרכי הבישול.

היום יודעים כבר כל מנהלי משק בית מוצלח  –  אמישראגז מעניקה לכל תושבי ישראל את האפשרות החסכונית, החכמה והמוצלחת ביותר לתחזוקת כל צרכי הבית, במערכות חימום מים, בישול והסקה.

אמישראגז נותנת פתרונות בכל תחומי החיים הקשורים במים – פתרונות בתחום הנדל"ן והבנייה, מים ודוד חשמל, השקייה לגינה ועוד.

עוד אתרים מרחבי הרשת:

יורם קראוס – טיפוס הרים
יורם קראוס – כתבה באתר כלכליסט
יורם קראוס – ישראל היום
יורם קראוס – ביזפורטל

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות