אמישראגז – טיפים לחיים חסכוניים יותר

אמישראגז היא אחת מהחברות הוותיקות והאמינות ביותר בישראל. מאז 1949 משמשת אמישראגז כעמוד תווך קהילתי וחברתי במירקם הארץ-ישראלי, ועושה כל שביכולתה כדי להתאים את שירותיה לצרכים הנובעים משינויי רוח הזמן. כיוון שחברת אמישראגז מודעת לכך שאלו הם זמני מיתון, וכולם עושים כל שביכולתם כדי להדק את החגורה תוך נסיון לשמירה על איכות החיים, נציע לכם במאמר זה את הטיפים של אמישראגז לחיים חסכוניים יותר.

מחמם מים  –  אחת הסיבות העיקריות לעלויות הגבוהות של סל המחייה המשפחתי היא חשבון החשמל הגבוה, הנובע מהדלקת הדוד החשמלי לחימום מים. אמישראגז מציעה פתרון חסכוני ויעיל פי כמה  –  מחמם מים הפועל על גז. המחמם מתחיל את פעולתו באופן אוטומטי עם פתיחת ברז המים ומפסיק בו ברגע שסיימתם את השימוש.

גז בישול לכיריים  –  לבישול חסכוני בעלויות ועשיר בטעם, שכחו את הכיריים החשמליות זוללות האנרגיה והתקציב, ועברו לבישול בגז אמישראגז; נוח לתפעול, זול בעלויות וזמין בכל זמן.

גז בישול לתנור  –  תנור בישול, המופעל על חשמל, הופך כל אפיית עוגה או חימום קדירה לפרוייקט יקר ולא משתלם; עברו להשתמש באחד מתנורי הגז היעילים, והדקורטיביים של אמישראגז. שלבו את התנור בכיריים הפועלות על גז בישול, והרי לכם הצעד החסכוני והיעיל ביותר שעשיתם עבור משק ביתכם.

הסקה  –  השימוש במזגן בחורף הוכח כלא יעיל דיו, מייבש, מעורר מחלות נשימה ופשוט לא משתלם. תנורי ההסקה והקמינים היעילים והמרהיבים של אמישראגז הם המילה האחרונה בתחום ההסקה בגז טבעי, ומספקים פתרון חכם, זול והחשוב ביותר  –  מחמם את הלילות הקרים.

מייבש כביסה על בסיס גז אמישראגז  –  בכל בית אב מכבסים ומייבשים כמעט בכל יום ועלויות ייבוש הכביסה מכבידות עד מאוד על התקציב המשפחתי; עכשיו כבר אין צורך להתפשר על ייבוש כביסה לא הגייני על חבלי הכביסה או לסבול מחשבון חשמל מנופח. מייבש כביסה על בסיס גז של אמישראגז מעניק פתרון חכם, בטיחותי וחסכוני.

גז למחנאות  –  במקום לסחוב פחמים, להסתבך עם הצתה מסורבלת ודלקים רעילים, אמישראגז מציעה לכם ליהנות מקמפינג נקי, חסכוני ויעיל בעזרת שלל מוצרי המחנאות המתקדמים המופעלים על גז. זול, הגיוני ומשתלם הרבה יותר לבשל גם בטבע עם אמישראגז.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר


התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות