אמישראגז – פתרונות למגזר הדתי

כידוע, אנו מצווים להיות בשמחה גדולה תמיד; ואין משמח יותר מגילוי אופני חיים נבונים יותר, וחסכוניים יותר. חברת אמישראגז, החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ, שמה לעצמה למטרה להציע פתרונות איכותיים ומותאמים לכל לקוחותיה בכל המיגזרים. אמישראגז, המספקת מאז 1949 גז גפ"מ ( גז פחמימני מעובה – LPG), לצרכים ביתיים ומסחריים, מנסה לעשות כל שביכולתה כדי לסייע ולקדם את צרכי המיגזר הדתי, אשר נהנה כבר עשרות שנים מן המוצרים האיכותיים של אמישראגז.

חברת אמישראגז מציעה למיגזר הדתי שלל פתרונות ומוצרים, התואמים את צורת החיים והדרישות המיוחדות שלו; מוצרי ההסקה וחימום הבית של אמישראגז מאפשרים התקנת שעון שבת והפעלה, כמו גם הפסקה אוטומטית של פעילותם לפי צרכי המשפחה הדתית. כל אביזרי החימום הביתי, כגון הקמינים המרהיבים, תנורי ההסקה הפונקציונאליים שמתאימים לחימום חדרים גדולים, מתאימים כולם לכיוון אוטומטי, המאפשר הן רמת בטיחות גבוהה (שלא להירדם חלילה עם תנור דולק למשל) והן שמירה על ההפרדה בין קודש לחול.

מוצרי חברת אמישראגז, המתאימים למגזר הדתי, הם המשתלמים והזולים ביותר בשוק. עובדה זו בולטת במיוחד בהשוואה למוצרים הפועלים על אנרגיה חשמלית, שעלותה גבוהה בהרבה מן השימוש בגז גפ"מ. בישול בכיריים המופעלים על גז בישול של אמישראגז יוצר חום רב יותר באופן מיידי, ומקצר משמעותית את זמן הבישול והחימום. וכמובן ששעת בישול בגז זולה באופן משמעותי משעת בישול תוך שימוש בחשמל, ומתאימה הרבה יותר לסל הצרכנות של המשפחה הדתית, וכל משפחה הרוצה לחסוך הוצאות מיותרות.

מוצריה של חברת אמישראגז מתאימים טוב יותר מכל מוצר אחר, הן מבחינת הנוחות והן מבחינת הכשרות, ליציאה מחוץ לבית; שלל המוצרים של חברת אמישראגז שפותחו לקמפינג, מחנאות או טיול מחוץ לבית, מבטיחים לכם אספקת גז בישול כשר המתאים לבישול; מבערים; כלים; ערכות תה וקפה; אבנים תרמיות לשימוש בגריל ועוד מוצרים נקיים מחשש לפגיעה בכשרות גם מחוץ לבית.

אמישראגז עושה את מירב המאמצים לפתח ולשכלל ללא הרף, עבור כל הנהנים ממוצריה, ועבור המגזר הדתי בפרט, מוצרים שנועדו להקל על חיי היום יום שלהם ולשמור על אורחות החיים המועדפים עליהם.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – בזק בינלאומי
עו"ד שי פניני – מומחה למשפט מסחרי
סדרות מומלצות – yes שידורי טלוויזיה בלוויין

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות