חברות הגז בישראל 2019

גז נחשב למשאב טבעי מבוקש מאוד בישראל כאשר יש צרכנים שמשתמשים בו לא רק לבישול, אלא גם לחימום הבית, חימום המים במערכת המים הביתית ועוד שימושים אישיים. משרד התשתיות בישראל מעניק לכל מי שרוצה להעביר גז לצרכנים, לעשות זאת אך מדובר בדרישת פעילות של 3 שנים לפחות. מי שבוחר לעסוק בתחום יהיה חייב לשלם לא מעט כסף ולכן עמידות כלכלית היא תנאי הכרחי בעולם הזה.

היום בשוק הגז בישראל, נכון לשנת 2019 שולטות ארבע חברות מרכזיות שמעבירות גז לצריכה ביתית עבור למעלה מ-85% מהאוכולוסיה והן דורגז, פזגז, אמישרא גז וסופר גז. פרט לארבע החברות הגדולות הללו יש עוד 15 חברות מקומיות שהן קצת פחות מוכרות לצרכנים ביניהן א.י.ש גז הצפון בע“מ, אמגזית ד.ג בע“מ, אנרגיה בהישג ידך, אפרים בורשטין ושותפיו בע“מ, גז הצפון ועוד.

במידה ואתם עוברים לבית או דירה חדשים או פותחים עסק חדש וזקוקים לחיבור לגז, עליכם לפנות לאחת מחברות הגז הפועלות בישראל. שימו לב שחברת הגז לא אמור לגבות מכם תשלום על התקנה של בלוני גז, שכן מדובר בהשאלה בלבד. התשלום מתמקד אך ורק בשימוש בחומר הגז ולא בשום דבר אחר. בחרו אך ורק בחברת גז שיש לה רישיון מטעם משרד האנרגיה.

עוד מרחבי הרשת:
קריירה בבזק בינלאומי – מובילים חדשנות בעולם התקשורת

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות