טיפים לחסוך בגז!

כדי שנחסוך בצריכת הגז ונייעל את השימוש בו ישנם כמה טיפים חשובים שיכולים לעזור לנו ולסביבה שלנו בחסיכת כמויות של גז וגם לחסוך בעלויות.

  • להוריד את מווסת החום במערכת החימו בבית בזמן החורף והקור- במקום להגביר את החימום והתרמוסטט של ההסקה אפשרי ללבוש בגדים חמים ולחסוך בצריכת הגז במערכת ההסקה והחימום. זה יכול לחסוך משהו כמו 10% מהצריכה ומהוצאות הגז על החימום.
  • בישול יעיל – ישנן כמה דרכים פשוטות כדי לחסוך באנרגיה בעת הבישול, אשר יכולות לזרז את זמן הבישול ולחסוך ממך זמן יקר. אז קודם צריך להשתמש במחבתים וכלים מתאימים ובגודל הנכון, להגביר קצת את דרגת החום של התנוא ואחרי שאוכל יתחיל להיות חם להוריד את החום ולשאירו עד שיתבשל על אש קטנה – זה יכול לחסוך בגז ויכול לשמור על הכלים לא להישרף מהלהבה הגבוהה והחום . במידה ותרצו לחמם מים עדיף להשתמש בקומקום החשמלי לצורך חסיכה בגז ומהירות, במידה ואין קומקום לשים את המים בכלי ולכסות אותו על מנת שלא יקח הרבה זמן ויחסוך בכמות הגז .
  • בית אטום- במידה ומשתמשים בחימום או הסקה המופעלת במערכת של גז עדיף שהבית יהיה אטום כדי למנוע יציאת החום מחוץ לחלונות או לדלתות, ישנה אפשרות לזיגוג כפול ולדלתות אטומות, זה יכול לעלות קצת יותר כסף אך יחסוך לכם כסף וגז לאורך כל החיים.
  • שמירה על המערכות שיש בבית המופעלות על בסיס גז- כמו הסקה, מערכת חימום למים, מכונת כביסה, וכו'.. צריך לשמור על המוצרים והמערכות האלו ולטפל בהן טוב ובזמן , כי במידה והמערכות מתיישנות יכולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולבזבוז של גז לא רצוי ובכמויות גבוהות וחס וחלילה לסכן חיים.
  • בדיקת ספקי גז והשוואה בין מחירים- החלפת ספק הגז יכול לחסוך כסף מאחר וקיימת במדינה תחרות משמעותית בין חברות הגז , אז כדאי לבזבז כמה דקות על חקירת חברות ומחירים על מנת להגיע לעסקה הכי טובה- כאן באתר של מרכז גז תוכלו למצוא חברות וספקי גז שיכולים לענות על הצרכים והדרישות שלכם, עם אינפורמציה ומידע עבור כל חברה. אז עדיף לבדוק מה כדאי לכם ומה יכול לגרום לכם לחסוך יותר בעלויות.

בזמן הבישול, בחימום הבית והשימוש במכונת הכביסה עדיף לשמור תמיד על חום לא גבוה מדי כדי לחסוך בצריכת הגז ,ולוודא שהבית מבודד ואטום למניעת בריחה של חום החוצה, והכי חשוב לשמור על איכות המוצרים שיש לכם בבית כדי שלא תגיעו למצב של תשלומים בלתי רצויים על נזקים שיכולים לגרום אותם מוצרים לא מטופלים ולא שמורים, בכל מקרה עדיף כל פעם להתייעץ עם טכנאי גז מאחת מחברות הגז כמו אמישראגז שיבדוק את המוצרים הנמצאים ברשותכם לצריכת גז, על מנת שלא תגיעו למצבים חמורים יותר וחס וחלילה לפגיעה ונזק בחיים.

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות