מרכז הגז

"מרכז הגז"- היא אחת החברות הגדולות שנותנת שירותים בכל התחומים הקשורים לענף הגז. החברה נוסדה בשנת 1996 במסגרתה של הרפורמה במשק האנרגיה, שאפשרה פתיחת ענף הגז לתחרות.

כיום חברת מרכז הגז נמצאת בעדיפות הראשונה להרבה צרכנים ובעלי עסקים גדולים מאחר והיא מספקת ומשווקת ישירה לגז במחירים הכי מוזלים והנחות אטרקטיביים ללקוחותיה הנאמנים, שמהווה חיסכון של עד 40% לעומת חברות אחרות בשוק. החברה הצליחה ליצור תחרות הוגנת בענף הגז כדי שהצרכן יהנה ממוצרים במחיר סביר ונוח, שירות מצויין, בטיחות המוצר ומקצועיות רבה.

החברה מעסיקה צוות עובדים וטכנאים מקצועי במיוחד וצוות מהנדסים לתכנון מתקני אנרגיה , חידושים בענף הגז ושיפור הבטיחות. החברה מספקת שירות יעיל מהיר ומקצועי מאחר העובדה שהיא המתמחה והמנוסה בשיטת השיווק הישיר של הגז למגזר הפרטי, המסחרי, תעשייתי, חקלאות במיכלים וצוברים בגדלים שונים.

מרכז הגז – שירותים ומוצרים :

  • מיכלי גז של 12 ק"ג
  • מיכל גז של 48 ק"ג
  • אספקת גז במרכזית או צוברים הטמונים בתוך האדמה

ישנה אפשרות של התקנת המיכל מעל האדמה מחוץ לבניין או מתחת לאדמה לצרכני הגז הכבדים שמשתמשים בגז לחימום המים , ייבוש כביסה וכו'… אספקת גז למרכזיות ובניינים משותפים. אספקת הגז הינה שוטפת במקרה של צוברים ומרכזיות ובאחריותה של החברה שנעשית באופן מבוקר.

החברה  מבטיחה ללקוחותיה איכות מוצרים ובטיחותם ויתרה מכל זה היא מלווה כל לקוח חדש שלה משלב ההתעניינות במוצריה עד לשימוש השוטף לאורך שנים – תעשה הכל כדי שהלקוח שלה יהיה מרוצה כמה שאפשר לא רק מהמוצר ומאיכותו אלא מהמקצועיות של הצוות ומהשירות השוטף לאורך כל ימי השנה ובכל שעה.

המטרה של החברה היא להגיע לכמה שיותר לקוחות מרוצים מהשירות, מאיכות המוצר, מקצועיות ובטח נוחיות האספקה והמחיר שאין לו מתחרה.

מידע וחדשות על החברה

הרשעת עובד בפלילים של החברה
אחד מעובדי החברה הורשע בעבירה פלילית ע"י בית משפט השלום בכפר סבא.

מרכז הגז – בזיון בית המשפט
החברה מואשמת בבזיון בית המשפט – בית המשפט המחוזי בתל אביב.

תביעה נגד מרכז הגז
מסמך ובו תביעה נוספת כנגד החברה.

בזיון בית המשפט של החברה – החלטה שנייה
מסמך ובו החלטה שנייה לבזיון בית המשפט

 

 

 

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות