פזגז

פזגז אחת מחברות הבת של קבוצת חברות פז . פזגז היא אחת החברות הכי מפורסמת והפופולרית ביותר באספקת גז בישראל. קבוצת פז נוסדה בשנת 1922 בשם של- ANGLO-ASIATIC PETROLEUM ובשנת 1958 נרכשה ע"י המליונר היהודי "סר אייזק וולפסון" בשיתוף עם ממשלת ישראל שהחליטו לשנות את שמה ל "פז". ובשנת 1988 הפכה החברה לחברה פרטית אחרי ההפרטה.

כיום חברת פזגז חברת הבת של פז נחשבת לאחת מארבעת חברות הגז המובילות בישראל, שיש לה מעל 700 אלף לקוחות מרוצים. החברה מתמחה בשיווק, שירות, ותמיכה למגוון המוצרים צורכי הגז בישראל, מוצרים אלו עומדים בקריטריונים הכי גבוהים מבחינת איכות ותפוקת חום של אנרגיה מהגז. בנוסף, לאספקת מוצרי גז ותמיכה היא גם מבצעת התקנת המוצרים ונתינת תמיכה מקיפה בתפעול והציוד המסופק בכל רחבי הארץ, אשר יש לה מעל ל 50 סניפים במדינה שמספקים שירותים באיכות הכי גבוהה והכי מהירה ויעילה.

השירותים שמספקת חברת "פזגז" במגוון רחב גם לבתי לקוחות פרטיים ולבתי עסק ומסחר רבים, הכוללים התקנה ותמיכה טכנית מיוחדת ובעלויות מוזלות ובמיוחד ללקוחות החברה ולמצטרפים חדשים. למרות שהגז הוא לא האמצעי היחידי לבישול אך עדיין מרבית האנשים בישראל משתמשים בגז לבישול ובנוסף אנשים רבים הפכו בשנים האחרונות את הגז למקור האנרגיה הכי נפוץ בבתים לחימום החללים ואספקת מים חמים בחיסכון ממשי. כמה מהשירותים שמספקת חברת פזגז הם:

  • מכלי גז של 12 ק"ג לבתים
  • מכלי גז של 48 ק"ג לבתים ולבתי עסק
  • צוברעם 150-250 גלון ללקוחות ביתיים ועסקיים
  • אביזרי בטיחות למתקני הגז והציוד המותקן
  • בדיקות שוטפות
  • אספקת והתקנת מיכלי גז במחירים ועלויות מוזלות
  • אספםקת מחמם מים מיידי של פזגז
  • מערכת הסקה דירתית משולבת

 

פרסם תגובהאודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות