אמישראגז – צובר הגז השכונתי

אמישראגז, ספקית גז הבישול האיכותית במדינה, שמה למטרתה את נוחות הצרכן ולכן מתוך רצון להעניק לך שירותים מתקדמים ואיכותיים, אנו מספקים לבתים משותפים גז בישול באמצעות מערכת גז מתקדמת עם צובר אחד המשותף לכלל הדיירים בבניין.

לצובר הגז המרכזי יתרונות העולים על אלו של מיכלי הגז. כבר אין צורך להפסיק את הבישולים משום שבדיוק גז הבישול נגמר, ואין צורך להזמין מיכלים בתדירות בה אתה מזמין אוכל. ההספקה הינה רציפה ובטוחה. צובר גז בישול אחד מחליף עשרות בלוני גז המפוזרים סביב הבניין. גם כאן משתדלת אמישראגז למזער את הוצאות הגז שלכם כאשר החיוב מתבצע לפי צריכה אישית של גז הבישול בפועל ולא במועד האספקה. ולבסוף, במקום בלוני גז הנגישים לכל ומכערים את חצר הבניין שלכם, צובר הגז שלנו אינו נראה לעין והוא נבנה בצורה שמשתלבת עם התשתית הקיימת ואף משפרת את חזותו.

מלאי גז הבישול הוא בפיקוחה ובאחריותה של אמישראגז הדואגת באמצעות נציגיה להספקה שוטפת וסדירה. אנו משקיעים מאמצים רבים ומתכננים את מערכת גז הבישול כבר בשלב הבנייה, עם זאת אנו גם מסבים בניינים קיימים עם מיכלים למערכת גז הבישול המודרנית. כמו שאר מוצרי אמישראגז גם צוברי הגז עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות למען ביטחונם האישי של דיירי הבניין.

דיירים המעוניינים להסב את הבניין שלהם לטכנולוגיית גז הבישול באמצעות הצובר המשותף, יהנו מבדיקה תקנית של המכלים, החלפת צינורות הגומי וזכייה בהפרש הפיקדון תמורת מיכלי הגז הישנים.

אמישראגז מובילה מהפכה ירוקה בעולם התעשייתי באמצעות השימוש בגז הבישול, ומזמינה גם אתכם לקחת חלק פעיל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום  ולהכניס אותה אל המטבח הפרטי שלכם.

התגובות סגורות.אודות האתר

אינפורמציה, מידע והשוואת מחירים בין חברות הגז הישראליות. מה זה גז? כיצד הוא מגיע לבתים שלנו? איך החברות רוכשות אותו ? איך הוא מגיע ממקורות טבעיים? האם יש לך בעיה כלשהי במערכת החימום בבית או בעסק? הרדיאטורים צריכים טיפול ושירות? מה אתם יכולים לעשות במידה ויש דליפת גז? איך לחסוך בגז? ואיך למנוע תאונות גז? ועוד. הרבה טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחות הבית והעסק בעת שימוש בגז ומוצריו לבישול, לחימום, למים חמים, לכביסה וכו'... כל אשר תחפשו אודות שימוש בגז, אספקה, חברות, שירותים, בטיחות צוות מקצועי ומחירים מתאימים לכל אחד והכי חשוב שכל אחד יוכל להביע את דעתו בשליחת מאמר, חדשות, רעיון, תגובות, ומידע חיוני שיעשיר את האתר וגולשיו.

קטגוריות